Firmanız tam olarak ne tür hizmetler veriyor?

MALBEL TAŞIMACILIK onlarca şehirde binlerce teslimat noktasına her gün koli bazlı gıda dağıtımı yapmaktadır. Asıl uzmanlık alanı mikro dağıtım olan MALBEL TAŞIMACILIK iş ortaklarının bütün lojistik ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmayı ana felsefesi olarak belirlemiştir. Soğuk zincir, Donuk ve Kuru Gıda dağıtımları ile bütün gıda firmalarına bir bütün olarak çözüm ortağı olmaktadır. Dağıtımların yanı sıra, üç ayrı ısı rejiminde depolama, elleçleme, sipariş hazırlık, iade toplama ve sistem desteği sunmaktadır.

Depo kiralamak istiyorum ne yapmalıyım?

Bilgi almak için 0 542 212 52 37 nolu telefon veya info@malbeltasimacilik.com adresinden ilgililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sadece soğuk hava deposu mu kiralıyorsunuz?

MALBEL TAŞIMACILIK üç ayrı standartta depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir; soğuk, donuk ve kuru gıda.

Dağıtımları nasıl yapıyorsunuz?

Her gün binlerce siparişi MALBEL TAŞIMACILIK tarafından teslimat noktalarına ulaştırılıyor. Mikro, paletli ve komple taşımacılık olmak üzere üç grup da dağıtım yapıyoruz. Bütün dağıtım süreçlerimiz online olarak sistem üzerinden takip edilmektedir. Ürün güvenliği için bütün araçlar kasa içi ısı kontrolleri uydu üzerinden kontrol ve kayıt altında tutulmaktadır.

Sadece depo kiralıyabiliyor muyuz?

MALBEL TAŞIMACILIK sadece tam lojistik çözüm ortağı olduğu firmalara hizmet vermektedir.

Diğer firmalardan farkınız nedir?

MALBEL TAŞIMACILIK en önemli farkı sahip olduğu sistemsel ve operasyonel alt yapıdır. Kullandığı sistemsel alt yapı sadece lojistik hizmetlerini kapsayan bir program değil, bir bütün olarak müşterileri ile MALBEL TAŞIMACILIK operasyonlarını entegre eden bir yapıdır. Öte yandan KG sınırlaması yapmaksızın hizmet verdiği bütün bölgelere en hızlı teslimatı sağlayan operasyonel bir yapıya sahiptir. STT’si kısa, dağıtımlarda hassasiyet gerektiren gıda ürünlerin lojistik operasyonlarını en kapsamlı ve verimli şekilde yapan tek firmadır. Her gün binlerce mağaza, şube, bayi, kafe, restoran, hotel, şarküteri gibi gıda tedarik ihtiyacı olan noktalara onbinlerce koli ürün taşımaktadır.

Ürünlerimizi adresimizden teslim alıyor musunuz?

Elbette, günü birlik ön toplama yapıldığı gibi belirli günlerde düzenli ön toplama da yapılmaktadır.